Inspiracje ślubne. Szal slubny w kolorze fioletowym

Inspiracje ślubne. Szal ślubny w kolorze purpurowym czy zileonym to  efektowny i niepowtarzalny  dodatek  do stylizacji ślubnej Panny Młodej.

Fot. Kolor selektywny.pl Fot. fotodziwaki.pl

Coraz częściej Panny Młode sięgają po dodatki ślubne w intensywnym kolorze. Pojawia się on w biżuterii, butach i coraz odważniejszych bukietach ślubnych. Do tego klientki dobierają okrycie takie jak szal czy etolę z futra ekologicznego w danym kolorze. Brawo za odwagę Drogie Panny Młode!  Czasy się zmieniają. Jest teraz tyle możliwości , tyle produktów, że tak na prawdę wszystko o czym pomyślisz możesz zrealizować. 

W tym sezonie jesienno- zimowym miałam bardzo dużo zapytań o kolorowe szale i kilka takich zamówień zrealizowałam. Dla tych co jeszcze mają w sobie niepewność co do koloru dodatków, a tym samym kolorystyki wesela postanowiłam stworzyć panel  inspiracji kolorystycznych. Pierwsza inspiracja to szal  ślubny z futra ekologicznego w kolorze butelkowej zieleni.

zielony szal z eko-futraDruga inspiracja to szal z ekologicznego futra w kolorze purpury GO-16 i  szal w kolorze szarym z delikatnym  odcieniem fioletu GO-15. Więcej pięknych zdjęć  na abcslubu.pl

Szal z eko-futra w kolorze pięknej purpury GO-16

szal-purpurowy-futro-grazyna-osiecka
Realizacja sesji abcslubu.pl Fot. Ania Cupczyńska Kolor selektywny

Szal z eko-futra w odcieniach szarości

szal z eko-futra szary
Realizacja sesji abcslubu.pl Fot. Ania Cupczyńska Kolor selektywny

Macie jeszcze jakieś pytania? Może zaproponujecie jakiś kolor o którym myślicie, a ja z wielką przyjemnością przygotuję więcej inspiracji specjalnie dla Was. Pozdrawiam ciepło Grażyna Osiecka