Okrycia do komunii: pelerynka, bolerko, ponczo

Komunia to biała sukienka i okrycie: pelerynka, bolerko lub  poczno. Każda dziewczynka chce wyglądać pięknie tego dnia. Dlatego warto wybrać dla niej odpowiednie okrycie na ten dzień, niezależnie od pogody. Moje propozycje to klasyczna pelerynka ,choć nie uszyta z całego koła, ciekawe ponczo i efektowny komin. Wszystkie okrycia są uszyte z dzianiny futerkowej w kolorze białym. Rozmiar jest uniwersalny. Okrycia pasują na wzrost 128cm,134cm,140cm.  Do takiej stylizacji wystarczy dodać wianek z żywych kwiatów lub sztucznych i  różaniec.

pelerynka-komunia-
Fot. Katarzyna Sarandzul

Pelerynka

Pelerynka dla dziewczynki na komunie to klasyczne okrycie. Jest na podszewce, zapinana z przodu na haftkę. Wygodna do szybkiego założenia. Pelerynka jest uszyta z dzianiny futerkowej. Idealny dodatek na chłodniejsze dni.

pelerynka-biala-na-komunie
Fot. Katarzyna Sarandzul

Ponczo

Ponczo to ciekawa nowość  dla dziewczynki na komunie. Jest na podszewce,  uszyte z dzianiny futerkowej . Moja córka do tej pory nosi ponczo do codziennych stylizacji . Uwielbia je. Jest przytulne i bardzo efektowne.

komin-bialy-komunia
Fot. Katarzyna Sarandzul

Komin dzianinowy

Komin będzie ciekawą alternatywą  dla dziewczynki na komunie. Jest dwustronny,  naciągany na ramiona, uszyty z dzianiny futerkowej. Efektowny dodatek dla dziewczynki na komunie. Wybór jest duży i ciekawy. Moje propozycje okryć na komunie są inne od dostępnych w internecie i mam nadzieję, że Wasze pociechy będą zachwycone.

Polecam gorąco Grażyna Osiecka