Nowości: etola ślubna, futerko ślubne, narzutka ślubna

Etola ślubna, futerko ślubne czy narzutka  ślubna? Co wybieracie?

Etola ślubna, narzutka ślubna i szal  to nowości na sezon 2019/2020. Cały czas pracuję nad nowymi fasonami, aby poszerzyć moją ofertę okryć ślubnych i nie tylko. Metodą prób i błędów upinamy, docinamy, fastrygujemy, aby uzyskać idealne okrycie dla Panny Młodej. Do fasonu dobieramy odpowiednio miękkie, gęste, o właściwej długości włosa, ekologiczne futro lub dzianinę futerkową. Okrycie musi być idealne i niezwykle efektowne.

Etola ślubna GO-40

Etola ślubna z ekologicznego futra to klasyk wśród dodatków. Może być zapinana z przodu od wewnątrz na haftkę. Etole różnią się wielkością- „mała” czyli taka, która zakrywa delikatnie plecy, otula ramiona, ale nie przykrywa przodu sukni. Ten fason proponuję w wiosenno-letnie miesiące. Etolę „dużą”, która zakrywa plecy i ramiona oraz zakrywa biust polecam w zimniejsze miesiące. Ten model z pewnością dodaje elegancji i szyku stylizacji ślubnej.

Futerko ślubne  GO-42

etola-futerko-narzutka-slubna
Futerko ślubne GO-42
Fot. Mfotografia

Futerko ślubne ze sztucznego  futra to klasyczny szal na zatrzaski. Po ich zapięciu tworzą się rękawy i wygląda jak futerko ślubne. Zakrywa plecy, otula ramiona i można schować ręce, a w razie wielkiego mrozu można się nim całkowicie otulić. A jeśli potrzebujecie szal na mroźne miesiące to proponuje szal na ciepłej, dzianinowej podszewce. Idealny dodatek na zimne miesiące, elegancki i ciepły. Z pewnością nie zmarzniesz, a Twoja stylizacja  będzie wyjątkowa. To alternatywa dla „starych” tradycyjnych futerek w których nie zawsze dobrze się wygląda. 

Narzutka ślubna GO-32

narzutka-slubna

Fot. Mfotografia

Narzutka ślubna była inspirowana tubą i kominem. Ten model przykrywa plecy, subtelnie osłania ramiona i ręce, ale przód sukni jest całkowicie odkryty. Narzutka jest uszyta z dzianiny futerkowej. Dostępne kolory : ecru, ivory, biały, beżowy. Ten model może być uszyty z podwójnej dzianiny lub na atłasowej podszewce.

 

Etola ślubna, futerko ślubne, narzutka ślubna Który model wybierasz? Pamiętaj, że trzeba myśleć o stylizacji ślubnej całościowo czyli wybieramy suknię, buty, biżuterię , kolory kwiatów w bukiecie ślubnym , podwiązkę i okrycie ślubne. Musisz zwrócić również uwagę na kolor jak i na fason okrycia, aby nie przeciążyć sylwetki i całej stylizacji. Jeśli nie możesz się zdecydować lub nie jesteś  pewna swojego wyboru to zapraszam do mojej pracowni. Z wielką przyjemnością pomogę Ci wybrać okrycie i dopracować Twoją stylizacje ślubną.

Pozdrawiam ciepło Grażyna Osiecka

Sesja Reduta Banku Polskiego w Warszawie

Zdjęcia Małgosia Ćwiek Mfotografia

Suknie Nuvia

Podwiązki Słomkowy Zakątek

Makijaż i fryzury Rock&lock

Kwiaty i wianki Warszawianki

Biżuteria Aren