Etola z futra w DesignSCENE

Moja etola w magazynie DesignScene.
Czy wy też kochacie czarno-białe zdjęcia? Ja uwielbiam. Mimo, że nie widać koloru etoli to i tak jest efektownie.
Z przyjemnością wypożyczam moje etole do sesji,szczególnie do magazynów mody, ponieważ taka współpraca ze stylistą to cudowna rzecz.

Jet-Setter-Pawel-Widurski-Design-Scene-06-620x402
Design-Scene

Jet Setter by Pawel Widurski for Design SCENE Magazine

Inni przeczytali także

across poland fashion illustration 2 3

Wystawa najlepszych ilustracji modowych 2

Wystawa Across Poland Best Fashion Illustration zgromadziła ponad 100 prac 46 najwybitniejszych ilustratorów mody z całego świata. Poznaj najlepsze ilustracje modowe i daj się zachwycić twórczością artystów z Japonii, USA, Kolumbii i Europy! To była cudowna wystawa najlepszych ilustracji modowych cd wystawy najlepszych ilustracji modowych Ciąg dalszy relacji z wystawy

Czytaj więcej »

Targi ślubne Wedding show w hotelu Marriott

Targi ślubne „Wedding show” odbyły się w hotelu Marriott w Warszawie.  To była już druga edycja tego ekskluzywnego wydarzenia z branży ślubnej.  Uwielbiam tam zaglądać. Eleganckie wnętrza, dużo wystawców (ale nie za dużo), ciekawe warsztaty, panele eksperckie i pokazy. Wszystko w jednym miejscu.  

Czytaj więcej »
go 52 peleryna slubna gofashiondesigner2

Długa narzutka do ślubu

Co powiesz na długą narzutkę do ślubu? Taka długa narzutka  do ślubu a’la kamizelka  sprawdzi się w stylizacji boho, ale również klasycznej. Zaryzykowałabym nawet stwierdzeniem, że ta długa kamizelka będzie również pięknie  wyglądać w parze z minimalistyczną suknią.

Czytaj więcej »