Konkurs: Wygraj szal od Gofashiondesigner

 

 

 

Drogie Panie!

Portal abcslubu.pl zorganizował konkurs  „Wygraj szal od Gofashiondesigner” w którym możecie wygrać przepiękny szal ślubny. Często Panie zastanawiają się co założą do sukni ślubnej tak aby było ciepło i przede wszystkim, żeby nie zepsuć  efektu końcowego?

Szal z ekologicznego futra jest idealnym rozwiązaniem i pełni wiele funkcji. Po pierwsze sprawia, że jest nam ciepło i przyjemnie szczególnie kiedy na zewnątrz temperatury są niskie. Po drugie fantastycznie dopełnia stylizację ślubną panny młodej.

Tak naprawdę w konkursie do wyboru są dwa szale . Pierwszy szal jest uszyty z pięknej, subtelnej dzianiny futerkowej w odcieniu szlachetnego beżu. Szal jest dwustronny, więc bardzo ciepły, a zarazem bardzo efektowny. Można się nim otulić lub upiąć szpilą na wiele sposobów. Pasuje do stylu romantycznego, rustykalnego czy vintage.

szal-futro-grazyna-osiecka
Foto. Anna Cupczyńska Kolor selektywny

Drugi szal to eleganckie futro ekologiczne z lisa w odcieniu naturalnym. Szal jest na podszewce. Cudownie otula ramiona i pięknie się układa.  Szal z lisa sprawdzi się w stylizacji vintage, ale również w będzie świetnie pasował do klasyki.

etola-szal-futro-grazyna-osiecka
Fot. Namysław Tomaka

Cena każdego szala to około 200,00 zł. Także zachęcam do zabawy, bo warto!

Trzeba odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Z czego słynie marka GOfashiondesigner
2. Czy etola kupiona na ślub może być przydatna przy innych okazjach? Napisz przy jakich. Jeśli masz ochotę, stwórz swoje stylizacje.

oraz polubić mój profil Facebook GOfashiondesigner

Dokładne warunki i regulamin konkursu znajdziecie na stronie abcslubu.pl

Polecam ! Grażyna Osiecka

Wygraj szal z futra!