Etola z futra czy szal na każdą okazję

Etola z futra czy szal, co wybrać?

 Okrycia wierzchnie w postaci szali i etoli ze sztucznych futerek to prawdopodobnie najczęściej poszukiwane produkty. Oszacowałam to na podstawie ogromnych ilości pytań, które codziennie dostaję. Niewątpliwie coraz więcej klientek poszukuje dodatków ślubnych właśnie z futer. Etola z futra elegancki szal, czy peleryna ślubna ? Dlatego wszystkie okrycia, które powstają w pracowni  z myślą o moich klientach  są  to produkty wysokiej jakości. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie i oddaję całą siebie.

peleryna-etola-szal-z-futra
Peleryna GO-19 Etola z futra  GO-03

Fot. Ania Cupczyńska

Moja współpraca z klientką zaczyna się o kontaktu email lub telefonicznego. W moim sklepie www.gofashiondesigner.com  dziewczyny przed zakupem piszą do mnie i pytają np. o dostępność modeli , termin realizacji i oczywiście o cenę. Tak zaczyna się nasza współpraca. W związku z tym zawsze zapraszam klientki do mojej pracowni, aby na miejscu zobaczyły próbki futer i dostępne fasony. Rozmawiamy o dodatkach tj: biżuteria, kwiaty, buty. Pytam również w jakim kolorze będzie miał garnitur Pan Młody 🙂 Co uwierzcie mi drogie Panie jest również bardzo ważne. Wybieramy futro, w konkretnym kolorze i fasonie: etola czy szal. W przybliżeniu podaję termin realizacji i umawiamy się na odbiór już gotowego produktu.

Etola z futra

etola-z-futra-gofashiondesigner
Etola z futra

Fot. Ania Cupczyńska

Załóżmy, że klientka mieszka daleko i ma możliwości dotarcia do mnie to po krótkiej korespondencji wysyłam jej próbki dostępnych futer. Jak już klientka otrzyma próbki i wybierze eko- futro wtedy proszę o zdjęcie sukni, pytam o dodatki i proponuję fason. Jeśli jest wszystko ustalone wysyłam jej email z potwierdzeniem zamówienia, podaję cenę i termin realizacji. Tak to wygląda!

Etola z futra GO-10

szal-slubny-eko-futro-go-10-grazyna-osiecka Etola z futra GO-10

Fot. Fotodziwaki

Napisałam ten wpis, aby dziewczyny, które szukają właśnie etoli lub szala z futra  na ślub lub do sukni wieczorowej śmiało kontaktowały się ze mną. Z przyjemnością  doradzę Wam i pomogę  wybrać idealne okrycie do stylizacji ślubnej lub wieczorowej.

szal-z-futra-go-20
Szal z futra GO-20

Szal z futra GO-20

Zapraszam serdecznie do mojego sklepu.

Pozdrawiam ciepło Grażyna Osiecka

Ps. Możecie mnie również obserwować na  fb, Instagram, Twitter i Pinterest.