Uroczystość_targi ślubne_Fort Mokotów

Tydzień temu w Warszawie w Forcie Mokotów w Szarotce odbyła się Uroczystość – targi ślubne portalu www.terazpowiesztak.com.

Szarotka

Cudowne miejsce, niesamowity klimat, wspaniali ludzie. Budynek z czerwonej cegły, wysoki  z belkami drewnianymi pod stropem, duże piękne okna….Naprawdę niepowtarzalne  miejsce na wesele czy imprezę biznesową czy nawet 40 urodziny!

Targi ślubne były kameralne, ale przez to jakże urocze. Wystawców było około 40-stu z każdej dziedziny potrzebnej przy organizacji ślubu czy wesela. Każde stoisko było cudowne i niepowtarzalne. Nie było ścianek ani boksów. Za to były stylowe kanapy, krzesła, dużo kwiatów i fantastyczne lampki pod sufitem. Brawo dla organizatorów!

Buty szyte na zamówienie

Kilka stoisk przykuło moją uwagę czymś „innym” czego np. nigdy wcześniej nie widziałam na targach ślubnych. „Buty szyte na miarę” Agi Prus  .  Na stoisku stały przepiękne , obłędnie wspaniałe buty ślubne dla kobiet (oczywiście Aga projektuje i wykonuje również buty ślubne dla Panów:). Pracownia Agnieszki ma wieloletnią tradycję rodzinną. Kiedyś buty szył jej dziadek teraz tata, a ona projektuje na zamówienie na co dzień i od święta. Musicie to zobaczyć!

Fot. Grażyna Osiecka

Haft na miarę XXI wieku

Idąc dalej zauroczyło mnie stoisko z ręcznie robionymi haftami na bluzkach, ale jakimi!!! Zalea bo tak nazywa się firma tworzy ręcznie robione hafty na wszystkim co chcecie. Koniecznie zobaczcie ich stronę! Może zechcecie mieć haft na skórzanej kurtce na swój ślub? Ja z pewnością się do nich wybiorę!

Fot. Grażyna Osiecka

Kasia Wójcik   

To projektantka biżuterii tak pięknej i niepowtarzanej, że chciałaby się od razu wszystko przymierzyć i mieć. Minimalistycznie i kobieco. Jeśli ktoś szuka subtelnej klasyki na swój ślub to koniecznie skontaktujcie się z projektantką.

Fot. Grażyna Osiecka

 Pałac  Kamieniec

Fot.Grażyna Osiecka

Moją uwagę przykuło stoisko, a raczej pokój, który był urządzony w stylu pałacowym, a konkretnie Pałacu Kamieniec w Kotlinie Kłodzkiej na Dolnym Śląsku. Oglądając zdjęcia wiedziałam, że mogę polecić to miejsce innym na organizację wesela i ślubu w plenerze. Ja zakochałam się w tym miejscu  i na pewno je kiedyś odwiedzę.

Oprawa muzyczna

Pierwszy raz na targach ślubnych spotkałam się z Classic sisters. „…Sara Malinowska i  Oliwia Kędziora to dwie charyzmatyczne dziewczyny dla których nie ma rzeczy niemożliwych…” Grają na skrzypcach i robią to obłędnie. Myślę, że nie jedna z Was chciałaby aby dziewczyny zagrały dla Was tego właśnie dnia.

Fot. Grażyna Osiecka

I jeszcze muzycznie… Harfa i skrzypce

Harfa czyli Agnieszka i Skrzypce czyli Joanna  to duet kobiet, które dały przepiękny koncert na targach ślubnych. Mogłabym słuchać w nieskończoność. Oprócz koncertów Panie grają również na ślubach i weselach. 100% romantyzmu!

Na koniec wymienię jeszcze inne firmy, które zachwyciły mnie swoimi produktami:

Bizuteria: White Jasmine, które znamy i kochamy oraz Koronki.iwogg –prawdziwa biżuteria koronkowa. JPbrides,  Wianki Pianki

Zaproszenia: Loveprints   , Paperwords.pl

Polecam również Waszeobrączki, gdzie narzeczeni pod opieką doświadczonych artystów złotników projektują i wykonują swoje ślubne obrączki. Bajka!

A na deser….Cukiernia artystyczna „Babie Lato” 

i więcej nie trzeba! To były magiczne targi ślubne. Jedyne w swoim rodzaju.

Pozdrawiam ciepło

Grażyna Osiecka