Inspiracje ślubne w kolorze futra 3

Inspiracje ślubne w kolorze szlachetnego beżu GO-32

go-32-szal-slubny-bezowy-grazyna-osiecka
Fot. Claudia Sikora

Dlaczego przyszłe Panny Młode wybierają szlachetny beż jako dodatek do swojej stylizacji ślubnej? Ten kolor cudownie komponuje się z wieloma stylami: rustykalnym, boho czy romantycznym.

go-32-szal-bezowy-eko-futro
Fot. Katarzyna Sarandzul Photography

Ten szlachetny kolor uznawany był zawsze za kolor klasyczny w naszych czasach może nawet minimalistyczny, ale zawsze  elegancki i stylowy.  Sukienki , płaszcze (np. Max Mara,Burberry) i akcesoria tj. szale, rękawiczki, kapelusze. A jakie dodatki pasują do beżu?  Komponując stylizacje ślubną musicie pamiętać właśnie o kolorach dodatków : biżuterii, butów, kwiatów, które muszą się uzupełniać i pasować do siebie.

go-32-szal-bezowy-eko-futro
Fot. Krzysztof Staszewski Fotografia Marzeń

 

Jakie kolory będą pasować do wybranego już szala z eko- futra w kolorze beżowym GO-32? Na pewno złoto, czy będzie to biżuteria czy dodatki w bukiecie. Kolor bordowy, zielony, śmietankowy np. w bukiecie.  Miałam klientkę, która do ślubnej stylizacji wybrała granat ( odrobina w kolczykach i w bukiecie).

go-32-szal-bezowy-slubny
Fot. Claudia Sikora

Czy przekonałam Was do wyboru szlachetnego beżu GO-32 ? Mam nadzieję, że tak. Osobiście uwielbiam ten kolor szczególnie w połączeniu z czernią:)

Pozdrawiam ciepło Grażyna Osiecka