Inspiracje ślubne. Szal ślubny w kolorze beżowym GO-12

Inspiracje ślubne. Szal ślubny w kolorze  beżowym GO-12

go-12-szal-slubny-bezowy-grazyna-osiecka
Fot. Claudia Sikora

Dlaczego przyszłe Panny Młode wybierają szal w kolorze beżowym jako dodatek do swojej stylizacji ślubnej? Ten kolor cudownie komponuje się z wieloma stylami: rustykalnym, boho czy romantycznym.

go-12-szal-bezowy-eko-futro
Fot. Katarzyna Sarandzul Photography

Ten szlachetny kolor beżowy uznawany był zawsze za kolor klasyczny w naszych czasach może nawet minimalistyczny, ale zawsze  elegancki i stylowy.  Sukienki , płaszcze (np. Max Mara,Burberry) i akcesoria tj. szale, rękawiczki, kapelusze. A jakie dodatki pasują do beżu?  Komponując stylizacje ślubną musicie pamiętać właśnie o kolorach dodatków : biżuterii, butów, kwiatów, które muszą się uzupełniać i pasować do siebie.

go-12-szal-bezowy-eko-futro
Fot. Krzysztof Staszewski Fotografia Marzeń

Jakie kolory będą pasować do wybranego już szala z ekologicznego futra w kolorze beżowym GO-12? Na pewno złoto, czy będzie to biżuteria czy dodatki w bukiecie. Kolor bordowy, zielony, śmietankowy np. w bukiecie.  Miałam klientkę, która do ślubnej stylizacji wybrała granat ( odrobina w kolczykach i w bukiecie).

go-12-szal-bezowy-slubny
Szal ślubny GO-12 Fot. Claudia Sikora

Czy przekonałam Was do wyboru szala w kolorze szlachetnego beżu GO-12 ? Mam nadzieję, że tak. Osobiście uwielbiam ten kolor szczególnie w połączeniu z czernią:)

go-12-szal-slubny-bezowy

Pozdrawiam ciepło Grażyna Osiecka