Airport Bridal Day w Warszawie- relacja

Airport-Bridal-Day- Warszawa 10 stycznia 2016 roku odbyła się już druga edycja Airport Bridal Day w Warszawie, czyli stylowe wesele. Przez cały  dzień w Hotelu Okęcie odbywały się  konsultacje z ekspertami , pokazy sukien ślubnych i garniturów męskich oraz różnego rodzaju panele eksperckie. A tematy były różne od „Marzenia vs rzeczywistość”  o przygotowaniach do ślubu z weeding planerką Magdalena Sotomską  po „Wyjątkowe dodatki, czyli jak dopełnić stylizacji”  z Showroom Ksis.  Oczywiście na Airport Bridal Day w Warszawie nie mogło zabraknąć oprawy muzycznej wesela z DJ -em Błażejem Biurkowskim, biżuterii ślubnej w stylu sutasz Małgorzaty Sowy czyli dobrze nam znanej firmy Pillow design.

13
fot.Pillowdesign

Pokaz sukni ślubnych Annasis Bridal  był uroczy. Gościnnie rozpoczęła go Miss Polski Magdalena Bieńkowska. Całości dopełniały dodatki od White Jasmine oraz spinki, stroiki, tiary czy opaski od Pillow Design i  boskie buty Ksis.

Rysunek1 Było tez coś dla Panów. Firma Pawo przygotowała wizytowe  garnitury męskie.  A na wybiegu wśród modeli pojawili się Misterzy Polski Rafał Maślak i Rafał Jonkisz.

Airport Bridal Day w Warszawie, Pawo
fot. Zrób swój ślub

Podsumowując Airport Bridal Day w Warszawie chciałabym napisać kilka słów o Messei. „Wiele słów jedna blaszka” Blaszki a la breloki … można je przypiąć do torebki czy do kluczy. Są dobrej jakości, w przystępnej cenie ,  pięknie wykonane i zapakowane. Tak naprawdę pasują  na każdą okazję jako ciekawy i niepowtarzalny  prezent. Możecie zamówić grawer jaki tylko chcecie z dedykacją, podziękowaniami, z najlepszymi życzeniami….wszystko! Mi osobiście bardzo spodobał się ten pomysł i nie omieszkam zamówić. Już nawet wiem dla kogo i z jaką dedykacją.

Messei_Torebki_11 29Serdecznie polecam!

To była pierwsza w tym 2016 roku impreza z branży ślubnej. Dobrze rozpoczęty rok na pewno zaowocuje wieloma pomysłami i sukcesami. I tego sobie i  wszystkim życzę. A już w najbliższy weekend 16-17 stycznia odbędą się Targi Polska Gala Ślubna- Pałac kultury i Nauki w Warszawie. To chyba jedna z największych „imprez ślubnych” i naprawdę warto tam być!