Szal z futra i lata 20-ste

Lata 20-ste

Szal z futra był obowiązkowym dodatkiem w modzie lat 20-stych i 30-stych. Wtedy były to szale z futer naturalnych, co świadczyło o zamożności osoby je noszącej. Obecnie futro naturalne zamieniono na futro ekologiczne (czyli sztuczne, z powodów humanitarnych). Pisałam już o tym i zachęcam do przeczytania tego popularnego wpisu . Może znajdziecie tam jakieś inspiracje dla siebie?

futro-ekologiczne-szal-
lata 20-ste lata 30-ste

Szal ślubny GO-33 z eko-lisa

Szal z eko-lisa GO-33
Fot. Jasny Kadr

Ostatnia sesja z portalem abcslubu.pl “Ślub i wesele w klimacie lat 20-tych z nutą boho, złota i turkusu -…” to moc inspiracji: piękna suknia od Afrodyta Moda Ślubna, fryzura i boskie fale RUP Coiffeur , makijaż Danuta Pantoja, bukiety, dekoracje kwiatowe, aranżacja stołu, dekoracje Pracownia Florystyczna Lilacorio, zaproszenia ślubne Metier Pracownia Zaproszeń i biżuteria ślubna Apart. Popatrzcie sami…

szal-slubny-lis-go-05
Szal z futra
Fot. Jasny Kadr
szal- slubny-lis-etola-bolerko-gofashiondesigner
Szal z eko-lisa GO-33
Fot. Jasny Kadr

Szal z ekologicznego lisa idealnie pasuje do stylizacji lat 20-stych. To bardzo eleganckie i efektowne futro. Może jakaś przyszła Panna młoda zainspiruje się tymi szalonymi latami.

Szal z eko-lisa GO-33
Fot. Jasny Kadr
szal- slubny-lis-etola-bolerko-gofashiondesigner
Szal z ekologicznego lisa GO-33
Fot. Jany Kadr

Szal z lisa do stylizacji ślubnej sprawdza się nie tylko w zimowe mrozy, ale również jesienią i wczesną wiosną. Tak naprawdę klientki zamawiają szal z lisa w lipcu na swój ślub we wrześniu lub w październiku. Przez następne miesiące aż do końca kwietnia, a nawet początek maja pogoda potrafi zaskoczyć. Jedyna różnica jest taka, że na cieplejsze pory roku szyję szale na atłasowej podszewce i wąskie tzn. szal ma szerokość max. 30 cm, a najlepiej 25 cm. Wówczas mamy klasyczny wąski szal, który pięknie opada wzdłuż ciała, delikatnie zasłania plecy i lekko otula ramiona.

etola-slubna-z-futra-go-05-gofashiondesigner
Szal z futra GO-33
Fot. Jasny Kadr
szal-slubny-etola-lis-gofashiondesigner
Szal z futra GO-33
Fot. Jasny Kadr

Szal z eko-lisa to nie tylko efektowny dodatek do sukni ślubnej. Wiele klientek zamawia szal z futra do sukni wieczorowej np. na studniówkę, sylwestra czy karnawał. Eko-lis idealnie pasuje do każdego koloru sukni. W połączeniu z biżuterią i innymi dodatkami do stylizacji wieczorowej tworzy niepowtarzany look.

Pozdrawiam ciepło

Grażyna Osiecka