Certyfikat jakości dla GOfashiondesigner

Dzisiaj otrzymałam certyfikat jakości od portalu abcslubu ”……Za najwyższą jakość świadczonych usług i pozytywną opinię Panien młodych!”  Pięknie dziękuję za uznanie.

You may also like

szal do slubu futro gofashiondesigner scaled

Szal ślubny ze sztucznego futra

Wpis edytowany. Jest rok 2025. to futro sztuczne zostało tylko pięknym wspomnieniem.  Od niego wszystko się zaczęło moja praca, pierwsze klientki i następne z poleceń.  To zdecydowanie był najpopularniejszy model w mojej pracowni. Niestety od wielu lat to futro jest już niedostępne w hurtowniach. Na ta chwilę mogę Ci zaproponować

Czytaj więcej »
go 14 szal szary gofashiondesigner

Which Bridal Cover-Up Should You Choose for Your Wedding Dress?

Which outerwear should you choose for Your dress? Evening cover-ups made of faux fur are a key element that adds elegance and sophistication. Discover how to choose and wear stoles for different occasions to look absolutely stunning. We present practical tips to help you select the perfect shawl for any dress – whether for evening outings or formal events.

Czytaj więcej »

Airport Bridal Day w Warszawie- relacja

10 stycznia 2016 roku odbyła się już druga edycja Airport Bridal Day w Warszawie, czyli stylowe wesele. Przez cały  dzień w Hotelu Okęcie odbywały się  konsultacje z ekspertami , pokazy sukien ślubnych i garniturów męskich oraz różnego rodzaju panele eksperckie. A tematy były różne od „Marzenia vs rzeczywistość”  o przygotowaniach

Czytaj więcej »