Etola z futra w DesignSCENE

Moja etola w magazynie DesignScene.
Czy wy też kochacie czarno-białe zdjęcia? Ja uwielbiam. Mimo, że nie widać koloru etoli to i tak jest efektownie.
Z przyjemnością wypożyczam moje etole do sesji,szczególnie do magazynów mody, ponieważ taka współpraca ze stylistą to cudowna rzecz.

Jet-Setter-Pawel-Widurski-Design-Scene-06-620x402
Design-Scene

Jet Setter by Pawel Widurski for Design SCENE Magazine

Inni przeczytali także

who makes james bond sunglasses in spectre

a może jak Bond? Spectre James Bond

James Bond w filmie Spectre znów zachwyca stylem – klasyka z nutą szaleństwa. Garnitury, płaszcze i koszule od Toma Forda definiują nowoczesną męską elegancję. Poznaj styl Agenta 007 widziany oczami projektanta luksusu! Tom Ford ubiera Jamesa Bonda Spectre James Bond, agent który znowu wygląda perfekcyjnie. Klasyczny zestaw ubiorów z odrobiną

Czytaj więcej »
futerko bezowe warszawa grazyna osiecka

Jak złożyć zamówienie na wymarzone okrycie ślubne?

Marzysz o wyjątkowym okryciu ślubnym, które dopełni Twoją stylizację? Dowiedz się, jak wygląda współpraca z projektantką i jak złożyć zamówienie na wymarzoną etolę ze sztucznego futra. Przeczytaj nasz przewodnik krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak spełnić swoje marzenia o perfekcyjnym ślubnym dodatku.

Czytaj więcej »