Szal ślubny ze sztucznego futra

Wpis edytowany. Jest rok 2025. to futro sztuczne zostało tylko pięknym wspomnieniem.  Od niego wszystko się zaczęło moja praca, pierwsze klientki i następne z poleceń.  To zdecydowanie był najpopularniejszy model w mojej pracowni. Niestety od wielu lat to futro jest już niedostępne w hurtowniach. Na ta chwilę mogę Ci zaproponować inne futro, bardzo zbliżone tonacją do tego. Znajdziesz je w modelach : GO-08 futerko ślubne i GO-37 szal ślubny

futerko-slubne-z-rekawami
Futerko ślubne GO-08
okrycie-wierzchnie-na-slub
Szal ślubny GO-37

KOLOR FUTRA MA ZNACZENIE

Szal jest w odcieniach naturalnych (od jasnego ecru do szarości). Długi, błyszczący włos jest bardzo efektowny i elegancki. Ten szal sprawdza się w prawie każdej stylizacji ślubnej i nie tylko. Czy suknia jest w kolorze białym czy ecru ta etola będzie pasować i idealnie dopełni stylizację ślubną. Pięknie komponuje się ze złotem jak i srebrem, pastelowymi kwiatami jak i czerwonym bukietem.

Z tego futra z długim włsoem w odcieniach naturalnych szyję przeważnie klasyczne szale o wymiarach 30x160cm, 40x160cm, 50x160cm.  Ale tak naprawdę wszystko zależy od zamówienia. Gdy szal potrzebny jest na wiosnę czy jesień,  używam jeszcze atłasowej podszewki.  Na zimę szyję szale z ciepłą, dzianinową podszewką. Wymiary ustalam z klientką. Znając wzrost i rozmiar jaki nosi moja klientka proponuję najlepszy wymiar szala. Taki aby nie przeciążał sylwetki i aby Panna Młoda nie wyglądała w nim „za ciężko”. Dodam jeszcze, że na życzenie szal ślubny może być również zapinany na haftkę.

go-20-szal-eko-lis

ETOLA ŚLUBNA

To klasyczny fason etoli zapinanej z przodu na haftkę, na atłasowej podszewce. Niewątpliwie etolę można nosić z rozcięciem z przodu jak i na boku. Jest alternatywnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą mieć „wolne ręce”. Ten model sprawdza się w okresie wiosenno-jesiennym. Lekko okrywa ramiona, przykrywa plecy do połowy i ręce do łokci. Na zimę odradzam etolę jeśli okrycie ma spełniać funkcję grzewczą.

go-05-szal-slubny

FUNKCJONALNOŚĆ FUTRA

Szal czy etolę w odcieniach naturalnych można wykorzystać po ślubie do wieczorowej stylizacji jak codziennej np. do płaszcza czy swetra.

Moim zdaniem  każda kobieta, która ceni sobie dobry styl i elegancje powinna mieć taki w swojej szafie bo nigdy nie wie kiedy będzie musiała zabłysnąć:)

Pozdrawiam ciepło

Grażyna Osiecka

Inni przeczytali także

moja mama

Moja mama w pracy

Dzisiaj, jak po tytule ” Moja mama w pracy” można się domyślić, wpis będzie miał luźny charakter. Autorem wpisu jestem ja Majka- córka Grażyny Osieckiej.

Czytaj więcej »
who makes james bond sunglasses in spectre

a może jak Bond? Spectre James Bond

James Bond w filmie Spectre znów zachwyca stylem – klasyka z nutą szaleństwa. Garnitury, płaszcze i koszule od Toma Forda definiują nowoczesną męską elegancję. Poznaj styl Agenta 007 widziany oczami projektanta luksusu! Tom Ford ubiera Jamesa Bonda Spectre James Bond, agent który znowu wygląda perfekcyjnie. Klasyczny zestaw ubiorów z odrobiną

Czytaj więcej »
Baner 1367x300px TARGI SLUBNE WEDDING 2017

Targi Ślubne 2017 w Polsce

Targi Ślubne w  roku 2017  w Polsce Przygotowujecie się do Waszego ślubu? Szykujecie wesele? Szukacie fotografa, zaproszeń ślubnych, sali na wesele, kwiatów, dekoracji, sukni, dodatków tj: biżuterii, szala ślubnego, butów, garnituru dla Pana Młodego i wizażystki dla Panny Młodej? Wszystko to i jeszcze więcej np. prezenty dla gości czy zespół

Czytaj więcej »