Inspiracje ślubne. Kolor brudny róż

Dzisiaj  inspiracje ślubne w kolorze „brudnego różu”.

szal-ślubny-brudny-roz

Inspiracje ślubne w kolorze brudnego różu

Coraz częściej przyszłe panny młode szukają „czegoś innego” od tego co jest dostępne w sklepach, co już było, co już widziały. Szukając inspiracji w internecie, czy na Pinetescie wyobrażają sobie swój ślub w kolorze przewodnim. Potem zaczynają się poszukiwania. Tak było z moją klientką Panią Karoliną, która zadzwoniła do mnie z płaczem, że coś sobie wymarzyła, ale nigdzie nie może tego dostać i poprosiła mnie o pomoc. Spotkałyśmy się w mojej pracowni. Zobrazowała mi swoją „różową” wizję na wrześniowy ślub, a ja przekonałam ją do delikatnej zmiany tonacji „różu”. Pani Karolina była brunetką, a wybrała do swojej stylizacji ślubnej etolę, kwiaty i buty w  cukierkowym różu. Po długich poszukiwaniach znalazłam dla niej futro w idealnym kolorze dla niej. Efektem naszej współpracy była subtelna stylizacja w kolorze „brudnego różu”. Ona była zachwycona, a ja szczęśliwa, że mogłam jej pomóc. To było wyzwanie!

Z pewnością zestaw: suknia i buty w kolorze rozbielonego ecru, biżuteria z różowego złota oraz etola ślubna w kolorze brudnego, ale delikatnego różu był strzałem w 10.

 

szal-brudny-róż
szal ślubny w kolorze brudnego różu GO-56 Fot. FotogafKasia

Szal ślubny w kolorze brudnego różu GO-56

Ten kolor juz na stałe jest w mojej ofercie. Szal GO-56 jest uszyty ze sztucznego futra i ma długi, błyszczący włos. Pięknie załamuje się na nim światło tworząc jakby nowe odcienie. Szal jest na atłasowej podszewce i na życzenie klientki może być zapinany z przodu na haftkę. Jeśli chodzi o wymiary  to na wczesne jesienne miesiące polecam szerokość szala 30 cm, a na zimę już 40 cm. Długość to 160 cm. Bez wątpienia to kolor dla odważnych dziewczyn, które szukają czegoś niepowtarzalnego.

kolor-brudny-róz
GO-56 Fot. FotografKasia

A Ty wybrałaś już kolor swojej etoli?

To już kolejny wpis o inspiracjach ślubnych. O kolorze różowym przeczytasz również tutaj. Jeśli nadal nie wiesz lub nie możesz się zdecydować jaką wybrać etolę  napisz do mnie. Z przyjemnością pomogę Ci wybrać wymarzone okrycie ślubne.

Pozdrawiam ciepło

Grażyna Osiecka