Targi ślubne Wedding 2015

Targi ślubne Wedding 28-29 listopada 2015

wedding2015-pge

Zimowe miesiące dla branży ślubnej to czas spokoju, ale też przygotowań do nowego sezonu. Pary młode mają chwilę na szukanie inspiracji i przygotowanie listy zakupów.

Wczoraj miałam okazję być na targach ślubnych Wedding na Stadionie Narodowym w Warszawie. Było tam ponad 100 wystawców : florystów, fotografów, salony sukien ślubnych, dekoracji, biżuterii itd .Oprócz tego można było zobaczyć pokazy sukien ślubnych ( w tym kolekcję Paprocki&Brzozowski) oraz panele dyskusyjne z profesjonalistami z  branży ślubnej. Chciałabym napisać o trzech firmach, które zachwyciły mnie swoimi propozycjami.

Atelier lawenda

Pierwsza firma to „Atelier lawenda” z Gdyni, która pokazała oszałamiające suknie ślubne w stylu Boho projektantki Rue de Seine z Nowej Zelandii.  Bardzo, ale to bardzo „inne” i ciekawe suknie z naszywanymi cekinami, przyszywanymi kamieniami i koronkami. Proste, skromne w kroju, ale wykończenie na 6+. Absolutnie  niepowtarzalne  i jedyne w swoim rodzaju . Polecam !

atelier lawenda

Torty artystyczne „Petite Pivoine”

Drugim, słodkim odkryciem była pracownia tortów artystycznych „Petite Pivoine”. Bajka! Istna sztuka do zjedzenia. Myślę, że taki tort artystyczny swym wyglądem i smakiem uświetni każdą uroczystość.

petite-pivoine

Annomalia

Trzecia to Annomalia…… „Annomalia to nowoczesny koncept modowy, stanowiący połączenie inspiracji otoczeniem, seksualnością i transcendencją ludzkiej natury wraz z kreatywną realizacją. Marka powstała z inicjatywy projektantki i performerki Anny Młynarczyk.” Na targach Pani Anna zaprezentowała suknię (nie koniecznie na ślub, ale inspirującą) z płynnego lateksu ręcznie wylewanego na modelkę. Miła odmiana wśród florystów, fotografów, domów weselnych czy salonów z sukniami ślubnymi. Na stronie projektantki znalazłam jeszcze suknie z soli . Brawo za pomysł!  Genialne  stoisko!

Annomalia

Candida

Na koniec dodam jeszcze uroczą aranżację stołu pracowni dekoracyjnej  „Candida”.

Candida_pracownia dekoracji

To tyle o targach ślubnych Wedding. Polecam wszystkim parom uczestnictwo w takich imprezach jak targi ślubne. Pamiętajcie, że internet to nie wszystko. Warto pójść, zobaczyć, dotknąć i zachwycić się na żywo.

Za tydzień relacja z targów ślubnych Torwar 5-6 grudnia 2015  w Warszawie.