Małopolskie Targi Ślubne w Krakowie 2016

targi-slubne-krakowTargi Ślubne w Krakowie to największe targi z branży ślubnej w Małopolsce. W ostatni  weekend byłam w Krakowie i oczywiście odwiedziłam te targi po raz pierwszy. Pozwólcie, że opowiem Wam o tym wydarzeniu. Małopolskie targi ślubne to juz tradycja. Ponoć z roku na rok są coraz większe tzn że przybywa coraz więcej wystawców i zainteresowanych. I takie właśnie  było moje pierwsze odczucie. Wystawców bardzo dużo. Na pierwszy plan wysuwały się : hotele, zespoły, usługi fotograficzne, florystyka i zaproszenia ślubne.

Tym razem odkryłam trzy firmy, które swoją ofertą, ale również oryginalnym stoiskiem ( a to jest niezmiernie ważne) wpadły mi w oko.

KOLOR SELEKTYWNY

„Kolor selektywny” to studio fotograficzne, które tworzą  Ania i Michał.  W ich zdjęciach widać radość , naturalność i taki „plastyczny” pomysł na ujęcie chwili. To nie są tradycyjne, klasyczne zdjęcia ślubne na których ludzie pozują i są zestresowani. To zdjęcia na których widać dynamikę i emocje  z odrobiną szaleństwa. Polecam !

kolor-selektywny-foto-grafika-osiecka

IMPIANTO

Impianto to krakowska firma z dużym doświadczeniem w branży ślubnej. W sklepie na ulicy Długiej można kupić lub wypożyczyć produkty od polskich projektantów.  Zaproszenia, biżuteria, podziękowania dla gości i  dekoracje. A w wyborze pomoże Wam konsultant ślubny. Sprawdźcie sami!

impianto-targi-grazyna-osieckaFOTOBUDKA Z DREWNA

Fotobudki to już bardzo znany i jakże lubiany produkt, ale „Fotobudka z drewna” zauroczyła mnie swoim stoiskiem i muszę o tym wspomnieć. Budka była z pięknego drewna na której były zdjęcia rozwieszone na sznurkach za pomocą spinaczy. Myślę, że taka fotobudka na weselu da wiele radości wszystkim gościom. I jaka pamiątka!

fotobudka-z-drewna-grazyna-osiecka

Tak było w Krakowie. A przed nami weekend 19-20 listopada  i Targi ślubne na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Do zobaczenia!