Targi ślubne Wedding show w hotelu Marriott

wedding-show

Targi ślubne „Wedding show” odbyły się w hotelu Marriott w Warszawie.  To była już druga edycja tego ekskluzywnego wydarzenia z branży ślubnej.  Uwielbiam tam zaglądać. Eleganckie wnętrza, dużo wystawców (ale nie za dużo), ciekawe warsztaty, panele eksperckie i pokazy. Wszystko w jednym miejscu.

 

Jednego dnia można było zamówić suknię i garnitur z dodatkami tj : biżuteria, bielizna, buty i obrączki ślubne. Wybrać fotografa, miejsce na wesele i zaszaleć z wyborem pojazdu na ślub. Umówić się na makijaż i fryzurę. Do tego dopasować kwiaty ( całe aranżacje), zaproszenia, podziękowania dla gości.

Przez cały weekend odbyło się ponad 30  warsztatów ślubnych, dekoratorskich, tanecznych i fotograficznych. Ponad 10 paneli eksperckich ze znawcami branży ślubnej. Dodatkowo można było obejrzeć ciekawe metamorfozy i pokazy: sukien ślubnych, ślubu w plenerze czy nawet pokaz tańczących  barmanów.

Dzisiaj opowiem o kilku rzeczach, które mnie zachwyciły i  oczarowały.

WHITE jasmine

White Jasmine to marka stworzona z miłości do biżuterii. Ręcznie wykonywane ozdoby : biżuteria, akcesoria do włosów,  pasy ślubne to rękodzieło przez duże R. Projektantka w swoich pracach wykorzystuje  boskie kryształy Swarovskiego. Ta biżuteria zachwyciła mnie  subtelną elegancją  w każdym detalu. A co ważne… jest wykonana  w 100% ręcznie z zachowaniem najwyższej jakości. Sprawdźcie same!

white-jasmine

LI PARIE lingerie

Li PARIE to jedna z pierwszych na polskim runku firm, która zajmuje się brafittingiem – czyli profesjonalnym doborem bielizny. Wszystkie wiemy jak ważną sprawą jest dobór bielizny. Oprócz tego, że musi być piękna musimy się  w niej dobrze czuć.  A myśląc o sukni ślubnej nie możemy pominąć bielizny. To od niej zależy jak suknia będzie się układać i jaki będzie końcowy efekt. Pamiętajcie o tym i  zaufajcie profesjonalistom!

liparie-lingerieMAGNET cards

Niezwykłe i ciekawe zaproszenia ślubne. Przyznam się, że pierwszy raz widziałam zaproszenie na ślub w postaci magnesu. Fantastyczny pomysł! Wręczasz gościom takie zaproszenie, a oni przyklejają je  na lodówkę, żeby  pamiętać o tym dniu. Na takim magnesie może być Wasze zdjęcie czy grafika, którą sami wymyślicie. Oprócz tego na stronie internetowej można wykorzystać narzędzia do personalizacji.  Polecam!

magnetcards-zaproszeniaTak było na „Wedding show-Powiedzmy tak” w Warszawie. A przed nami XXX Małopolskie Targi  Ślubne  w Krakowie 5-6 listopad.

Kto wie, może wybiorę się i tam?

Wrocław –  Concept Weddings 6 listopad.

Gdańsk –  Targi Młodej Pary 6 listopad.

Rybnik-  Targi Ślubne  6 listopad.

Kalendarium Targów Ślubnych dostępne

A na koniec pokaz barmański  z chłopakami z Flair Play