Moja mama w pracy

Dzisiaj, jak po tytule ” Moja mama w pracy” można się domyślić, wpis będzie miał luźny charakter. Autorem wpisu jestem ja Majka- córka Grażyny Osieckiej.

moja-praca
Mama i ja na wycieczce

Moja mama codziennie pracuje w domu, ponieważ prowadzi sklep www.gofashiondesigner.com. Głównie projektuje i szyje etole, szale z futer ekologicznych. Mimo to często wychodzi np. po materiały do hurtowni czy na sesje, które uwielbia organizować, a ja jej w tym często pomagam. I tak spędzam z nią dużo czasu. Czasami razem rysujemy, szyjemy i gramy w planszówki. Wychodzimy na spacery z naszym psem, rozmawiamy wtedy o pracy mamy albo o moich planach na zawód, który chcę wykonywać w przyszłości.

praca-mojej-mamy
Razem na wakacjach 2019

Co sądzę o pracy mojej mamy?

Jestem dumna z mamy, że mogła spełnić swoje marzenia. To ona zachęciła mnie do tego co teraz lubię i w czym jestem dobra. Nie przeszkadza mi to, że mama często wpada w huragan pracy, czy że w domu jest wiele belek z materiałami, wieszaków i manekinów. Ważne jest to, że chce się rozwijać i podążać ku celom swojej firmy.

moja-mama
Moja mama Rok 2015
(mój pierwszy portret mamy)

Moja mama w pracy

Zawsze mama konsultuje swoje wpisy i inne wybory z bliskimi. Oczywiście czasami robi na mnie przymiarki, jak np. w przypadku pelerynek na komunie, choć tego akurat nie lubię. Mama zawsze bierze pod uwagę moje zdanie.

moja-mama-w-pracy
Moja mama w pracy

Moja mama jest najlepsza!

Kocham szyć, rysować i grać w gry. Wszystko to robię z mamą. Mama zawsze daje mi szczere porady do moich rysunków i motywuje mnie do działania. Najbardziej uwielbiam wychodzić z nią na zakupy, ale przede wszystkim do parku na lody do Serwus Serena, które obydwie kochamy. Mama zabiera mnie często na różne wystawy do muzeów i na wernisaże do galerii. Dużo rozmawiamy i opowiadamy sobie o naszych pomysłach.

moja-praca
Ja eksperymentująca z malowaniem

Mam nadzieję, że mama osiągnie jeszcze większy sukces i wszystkie jej marzenia się spełnią.

Pozdrawiam wiosennie Majka