Ślub jesienią

Planujesz ślub jesienią? Zastawiasz się w jakim kolorze wybrać okrycie do sukni ślubnej? Zobacz zdjęcia z sesji zorganizowanej przez agencję ślubną Mucha z welonem. Z pewnością znajdziecie tu wiele inspiracji, a przede wszystkim odpowiedź na pytanie: czy szal w naturalnych odcieniach beżu lub brązu jest dla Ciebie?

okrycie-slubne-futro-sztuczne-szal-gofashiondesigner
Szal ślubny GO-05
Fot. ketti.pl
Dekoracje z kwiatów: Kwiecisto – Z miłości do kwiatów

Ślub na luzie

szal-go-04-slub-jesienia-gofashiondesigner
Szal ślubny GO-04
Miejsce: Pałacyk Otrębusy
Fot. ketti.pl

A może kolor szampański na ślub jesienią?

Szal GO-04 w tym kolorze jest najczęściej wybieranym modelem, ponieważ doskonale współgra z różnymi dodatkami ślubnymi. Subtelnie wtapia się w stylizację, ale przede wszystkim czyni ją bardzo efektowną. Idealny kolor na ślub jesienią. Więcej zdjęć znajdziesz w moich wpisie „Etola czy szal? Co wybrać do sukni ślubnej?”

slub-jesien-szal-z-futra-gofashiondesigner
Szal ślubny GO-04 w kolorze latte
Prosecco Van
Fot. ketti.pl

Niepowtarzalny szal z eko-lisa GO-05

Model GO-05 to drugi najczęściej kupowany szal przez przyszłe panny młode, zarówno na jesień, zimę i wczesną wiosnę. Szal jest z futra z długim włosem w odcieniach naturalnych (od jasnego ecru do brązu). Bez wątpienia to najbardziej efektowne futro w mojej ofercie. Więcej o tym modelu znajdziecie tutaj.

etola-do-slubu-na-jesien-gofashiondesigner
Szal ślubny GO-05
Samochód White Ride
Fot.ketti.pl
dodatki-do-slubu-etola-gofashiondesigner
Suknia z Salonu White
Fot. ketti.pl

Podsumowując. Mam nadzieję, że ten krótki wpis pomoże Wam podjąć decyzję. A jeśli nadal masz obawy i szukasz pomocy to napisz do mnie. Z przyjemnością pomogę Ci wybrać idealne okrycie dla Ciebie. Pozdrawiam ciepło Grażyna Osiecka

Organizator sesji: Mucha z Welonem, miejsce: Pałacyk Otrębusy, zdjęcia: ketti.pl, make-up: Paulina Pieniążek, Krzesła: RAJT (hale namiotowe, namioty), Dekoracje: Wypożyczalnia elementów dekoratorskich, Dekoracje z kwiatów: Kwiecisto – Z miłości do kwiatów, Suknie ślubne: Salon White, Prosecco Van: Prosecco van Picobello, Samochód: White Ride, Lizaki: ThatDay.shop, Menu/zaproszenia: Decoris Wedding Collection, Sztućce: Złote sztućce do wypożyczenia, Akcesoria ślubne – Złoty stelaż, lustro w ramie: Cheers&LoveDywan: Imawex- produkty na event, targi, dekoracje, scenografię. Para młoda: Martyna Grzywińska i Łukasz Grzywiński