Współpraca projektanta z klientem

 

futro-etola-szal-grazynaosieckaJak wygląda współpraca  projektanta z klientem? Wszystko zaczyna się od e-maila bądź telefonu do mnie: ” Znalazłam Pani firmę w internecie. Chciałabym kupić etole do mojej sukni ślubnej…..” I w tym miejscu chciałabym zachęcić wszystkich do pytania i  pisania emaili . To nic nie kosztuje, a  naprawdę możecie trafić w ” 10-tę” i otrzymać to co chcecie , o czym marzycie. Wy zadajecie pytania , a ja od razu odpowiadam.  Mogę potwierdzić,  że np. jakiś konkretny szal o który pytacie jest dostępny, albo doradzić czy akurat taki będzie pasował jeśli macie wątpliwości. Jeśli istnieje taka możliwość zapraszam od razu do mojej pracowni. I tak zaczyna się nasza współpraca.

Dlatego pytajcie, pytajcie, pytajcie…..

Zachęcam również klientki do zajrzenia na mój fanpage https://www.facebook.com/gofashiondesigner/  gdzie wrzucam prawie wszystkie moje realizacje+ nowości + ciekawe  linki oraz do czytania wcześniejszych wpisów np: https://gofashiondesigner.com/dodatki-sukni-slubnej/#h=655-1475227390766

 

szal-etola-slubna-futro-grazyna-osiecka

No właśnie. Jeśli już mam kontakt z klientką, która pisze, że potrzebuje szal bądź etole do sukni ślubnej w kolorze np: śmietankowym. Wtedy pytam zawsze o termin ślubu i  proponuję jej dostępne szale czy etole w  tym kolorze.   Jeśli w odpowiedzi czytam, że to nie jest to czego szuka wtedy proszę o zdjęcie sukni i krótką informację o dodatkach np: jaka będzie biżuteria czy buty? W tym miejscu wspomnę o Pani Małgosi, która przysłała mi wyczerpującą informację o dodatkach , a oprócz tego opisała dokładnie jak będzie wyglądał Pan Młody. Dziękuje Pani Małgosiu za cudowną współpracę.

szal-lis-slubny-grazyna-osieckaPo otrzymaniu wyczerpującej odpowiedzi zakładam sportowy strój, buty i idę pobiegać (nie żartuję). Wówczas mam chwilę na przemyślenia, a odpowiedzi w trakcie biegania przychodzą same …. Po przyjściu do pracowni już wiem co zaproponować klientce. To mój sposób.

Siadam do komputera i piszę przedstawiając odbiorcy kilka opcji. Przyznaję, nie zawsze jest to bezpieczna klasyczna propozycja, ale stawiam na odrobinę szaleństwa. Zazwyczaj wysyłam klientce kilka wybranych przez siebie  próbek  futer.

gofashiondesigner-futro-etole-slubJeśli jesteście ciekawe (ciekawi)  co dzieje się później zapraszam  wkrótce na następny wpis…