Szal ślubny z futra z długim włosem GO-05 GO-06

 

szal-slubny-eko-lis
Fot. Adam Łakomy, Wanderful-weddings, Serwus-fotografia, JStudio Jakub Gąsiorowski, Ania Cupczyńska, Tomasz Dydko En-studio, Magdalena Grdeń

Wiele razy pisałam już o szalu ślubnym ze sztucznego futra z długim lśniącym włosem  w odcieniach naturalnych GO-05 i GO-06 , ale nadal zajmuje on pierwsze miejsce na liście TOP 10 okryć ślubnych. Dlatego dzisiaj dodam nowe, piękne zdjęcia, które dostałam od moich zadowolonych klientek. Mam nadzieję, że będą one inspiracją dla nowych Panien Młodych i nie tylko.

Szal ślubny na zimowe dni

szal-slubny-z-eko-lisa-go-05-grazyna-osiecka
Szal ślubny GO-05 i GO-06
Fot. Perfect Love, Renata Romańczyk,M.S.Fotografia, Małgorzata Wiatrzyk

Szal ślubny z futra GO-05

Furto  jest z długim włosem w odcieniach naturalnych (od jasnego ecru do brązu). Włos jest błyszczący. Dlatego to futro jest bardzo, bardzo efektowne. Pięknie się układa i pasuje do wszystkich kolorów. Wymiary mogą być różne. Na wiosnę i początki jesienni proponuję szal o wymiarach 30cm x 150cm. Na chłodniejsze dni proponuję szal o wymiarach 40-cm45cm x 150cm.

szal-slubny-z-eko-lisa-go-05-gofashiondesigner

Fot. Serwus Fotografia

Szal ślubny z futra jest dostępny w moim sklepie www.gofashiondesigner.com w wielu wersjach. Może to być klasyczny, prostokątny szal z zaokrąglonymi rogami zapinany z przodu na haftkę lub etola , a także nowość szal zapiany na zatrzaski.

Klasyczny szal ślubny GO-05

szal-slubny-z-eko-lisa-go-05-gofashiondesigner
Szal z eko-lisa GO-05
Fot. Adam Łakomy

Jaka wybrać podszewkę?

W zależności od pogody za oknem szal może być uszyty na atłasowej podszewce na cieplejsze dni lub na ciepłej, dzianinowej na jesienno-zimowe ( dodam tutaj, że takie rozwiązanie stosuję do wszystkich modeli dostępnych w sklepie).

szal-slubny-z -eko-lisa-gofashiondesigner

Fot. Wanderful weddings

Szal z futra można wykorzystać po ślubie do stylizacji wieczorowej. Przed Wami jeszcze nie jeden ślub koleżanki i wyjście do teatru czy na romantyczną kolację. Szal sprawdza się również w dziennej stylizacji ( w okresie zimowym można go założyć na płaszcz). Poniżej przestawiam Panią Paulinę, która należy do Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej i wykorzystuje szal w niecodziennej stylizacji …

Fot. Ewelina Ura- Kamińska

Drogie Panie mam nadzieję, że rozwiałam Wasze wątpliwości co do wyboru szala z ekologicznego lisa. I pamiętajcie taki uniwersalny (wielozadaniowy) szal powinien być w szafie każdej kobiety, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie potrzebny.

Etola ślubna

etola-slubna-z-lisa
Fot. Ania Cupczyńska, Anka Robi Zdjęcia

Szal ślubny można nosić od września do maja (pamiętacie jak było zimno na majówce w zeszłym roku?;). Wszystko zależy od pogody. Na cieplejsze miesiące dobieramy „małe” etole i wąskie szale np. 30cm x150cm , które delikatnie zasłaniają plecy i efektownie opadają z ramion. A na chłodniejsze dni proponuję szerszy szal np. 40cmx 160cm, który jest zapiany z przodu na haftkę lub szal zapinany na zatrzaski. Po ich zapięciu tworzą się rękawy 3/4. Szal zakrywa całe plecy, otula ramiona i piersi. Takie małe futerko;)

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam ciepło Grażyna Osiecka