Targi ślubne Torwar 2015 w Warszawie

 

targi_slubne_torwar_2015

5-6 grudnia tego roku odbyły się targi ślubne na Torwarze w Warszawie. Impreza dość znana i lubiana. Sporo wystawców i dużo zainteresowanych. Byłam i szampana piłam…..Co spodobało mi się najbardziej i mogę polecić dalej? Wybrałam trzy firmy. Każda z innej branży, ale każda  potrzebna jeśli przygotowujecie się do tego ważnego dnia jakim jest Wasz ślub.

Off fashion  

Salon sukien ślubnych z Gdyni

Tradycyjnie zacznę od sukni ślubnej. Suknia ślubna to nie tylko tkanina, fason to także dodatki , drapowania, drobne detale, które tworzą całość. Firma „Off fashion” zaprezentowała nową kolekcję izraelskiej marki Riki Dalal. Wytworne suknie  z odrobiną fantazji i naprawdę wyjątkowe….

2015-12-10_08.58.57

Tajemniczy ogród

Pracownia florystyczna”Tajemniczy ogród” od lat proponuje  oryginalne, a przy tym cudowne kompozycje kwiatowe tj: wiązanki ślubne, przypinki, dekoracje kościoła, dekoracje sali weselnej. Doświadczenie  i pasja spotykają się w „rękach” Julii Szymczuk- Rozbickiej. Brawo!

tajemnicz-ogrod-targi-torwar

Wasze obrączki

Obrączki ślubne, które widziałam na stoisku firmy  „Wasze obrączki” były niepowtarzalne, niebanalne i  naprawdę ciekawe. A pomysł jest taki …Pod opieką doświadczonych artystów złotników (Marcin Gronkowski i Jan Suchodolski ) para narzeczonych może  zaprojektować  i wykonać swoje ślubne obrączki lub po prostu zlecić  ich wykonanie……O czym tylko marzycie!

obraczki

Na koniec dodam, że następne targi ślubne odbędą się 12-13 grudnia 2015 w Kielcach. A potem..to już 16-17 styczeń 2016  Targi Polska Gala Ślubna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Do usłyszenia!